Kurumsal

Hakkımızda


Ekim 2011 tarihinde GSM sektörüne; Konteyner, kule, aksamları ve GSM montaj ekipmanları tedariki lojistiği ve çözümleri için 2,000 m2 si kapalı, 1,000 m2 si açık olmak üzere toplam 3,000 m2 alan üzerine Bursa’da  kuruldu.

  • 2013 yılında GSM için konteyner üretimi yapmaya başladık.
  • 2013 yılında BTSO tarafında Ekonomiye Değer Katanlar Başarı Beratı aldık.  
  • 2014 yılında yine BTSO tarafından En Başarılı Kobiler arasında ödül aldık.
  • 2015 yılından itibaren diğer sektörlere de geçiş yaparak, Tetrabil kuleleri montajı yaşam konteyneri üretimleri yapmaya başladık.
  • 2015 yılından itibaren yurtdışı tedarikçi ağımızı genişleterek bütün dünyada müşterisine ürün tedarikini başarı ile sağlayan bir tedarikçi durumuna geldik. 
  • Yıllık ciromuzun %95 lik kısmını yurt içi ve yurdışından ihracat olarak yapmaktayız. 

Misyon

GSM sektöründe kullanılan konstrüksiyon malzeme ve aksesuarları konusunda sektör standartlarını oluşturarak, müşterilerin beklentilerini karşılayacak kalitede rekabetçi ürünleri zamanında sunmak. Buradan edindiğimiz is tecrübesini başka is kollarında kullanarak firmamıza yeni is imkânları ve pazarlar bulmak.

 

Vizyon

Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile pazardaki değişime uyum sağlamak. Dış saha montaj projelerinde tercih edilen ulusal, bölgesel ve küresel tedarikçiler içinde yer almak.

Strateji

Müşteri beklentilerini ve zaman içindeki değişimini belirleyerek, taleplere en uygun şekilde cevap verebilen esnek üretim / tedarik kabiliyetini ve lojistik ağını oluşturmak, sürekliliğini sağlamak, geliştirmek. Kendi imkanları ile büyüyen bir firma olmak

Kalite Politikası

Yasal gerekliliklere uyan , insana, emeğe ve çevreye saygılı bir şirket olarak paydaşlarının tatminini sağlamak.

Müşterimize istenilen kalitede ürünü, rekabet edebilir fiyatlarla zamanında teslim edebilmek.

Çalışanlarımıza yasal gerekliliklere uygun daha iyi çalışma koşulları sağlayarak, yetkinliklerinin arttırıldığı, fikirlerinin değerlendirildiği ve gelişim fırsatları sunulan ortamlar sağlamak.

Kurumsal Belgelerimiz


alt
alt